Horoskop na máj – Váhy

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Momentálne váš život prebieha presne podľa vašich predstáv, a aj keď je stále čo vylepšovať, cítite sa maximálne spokojná a šťastná. V takýchto chvíľach ale po čase začnete inklinovať k akémusi umelému vyhľadávaniu nedokonalostí a problémov, ktoré sa snažíte napraviť. Nemali by ste byť večne s niečím nespokojná, preto sa naučte oceniť všetky maličkosti, ktoré život prináša. Dokonca aj nezadané dámy konečne natrafia na veľmi chápavého a zaujímavého muža, ktorý bude pre ženy narodené v tomto znamení veľmi inšpiratívny.

Peniaze a práca

Svojou usilovnosťou sa vždy postaráte o to, aby po finančnej stránke všetko klapalo. Ženy narodené v tomto znamení majú tiež šťastie na chlapov, ktorí chcú byť doma pánmi financií, takže si užijete aj oddych bez toho, aby ste sa museli báť, že nastanú výdaje, ktoré nezvládate utiahnuť. Ani tento mesiac to nebude inak a či už je to vašim alebo manželovým pričinením, môžete si užívať pohodu a žiaden stres. Koncom mesiaca vám tiež bude priať šťastena, takže si môžete skúsiť rôzne súťaže.

Zdravie

Nič nie je také zlé, ako si to predstavujete. Zabudnite na surfovanie internetom, pretože to vám len spôsobuje vrásky na čele. Obyčajné príznaky chrípky dokážete zameniť za vážne ochorenia a následne ste celá nesvoja a dni trávite v čakárni u lekára. Nezaoberajte sa toľko každou maličkosťou a radšej stavte na preventívne lekárske prehliadky a dobrú životosprávu. Veď častý stres vám len viac škodí.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: