Horoskop na máj – Váhy


Láska a vzťahy

Máj prinesie do vášho vzťahu harmóniu a pochopenie zo strán oboch partnerov. Staré nezhody sa vyriešia a vy tak môžete pokračovať v budovaní vzťahu s čistým štítom. Partner navyše ocení vašu snahu a starostlivosť, vďaka čomu vás prekvapí svojou náklonnosťou. Nechajte sa preto rozmaznávať a užívajte si romantický máj. Slobodné dámy očaria zaujímavého muža, ktorého poznajú už z minulosti. Dobré vzťahy a rovnaký  zmysel pre humor okorení iskra, ktorá je medzi vami. Netlačte na pílu a nechajte vzťahy vyvíjať sa i bez vašich plánovaných zásahov.

Peniaze a práca

Je pravda, že na pracovisku v máji zaujmete skôr svojou charizmou a dobrou náladou ako pracovným výkonom. Práve na tom by ste mali popracovať. Nebojte sa prijať nové výzvy a za žiadnu cenu sa nepúšťajte do priamej konfrontácie s vašim nadriadeným. Energiu sústreďte do rozvíjania zručností, a ak vás čaká školenie, buďte plne sústredená. Nové poznatky sa vám zídu, a ak sa skutočne do práce pustíte s vervou, koncom mesiaca vás za to šéf patrične odmení.

Zdravie

Je pravda, že o svoje zdravie máme dbať, no nemusíte byť až taká úzkostlivá. Neustále pozorovanie svojho tela a pripisovanie dôležitosti i najmenším drobnostiam nie je najlepšia cesta. Venujte sa skôr prevencii a dbajte na správnu životosprávu. Doprajte si dostatok vitamínov i pohybu a vaše telo sa vám poďakuje. Budujte si pevné zdravie každý deň, nie len v momentoch, keď pociťujete oslabenie imunity. Počas májových večerov si navyše doprajte bylinkový čaj, ktorý vás príjemne rozohreje.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov