Horoskop na máj – Vodnár

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Užívate si to najkrajšie obdobie, aké ste si mohli vo vzťahu priať. Partner je k vám maximálne pozorný, a aj keď máte nejaké výhrady, po konverzácii sa snaží všetko napraviť. Trochu to ale môže škrípať v rámci priateľských vzťahov, preto dbajte o to, aby ste všetky konflikty a nezrovnalosti riešili ihneď férovou diskusiou. Neoplatí sa problémy odkladať. Ak ste nezadaná, v strede mesiaca vás očarí ozaj šarmantná osoba a bude veľmi ťažké nepodľahnúť jeho kúzlu osobnosti.

Peniaze a práca

V máji sa kúpať v peniazoch veru nebudete, no aj takéto mesiace občas bývajú. Budete si musieť utiahnuť opasok, no sama dobre viete, že je to len výsledkom vašej zníženej pracovnej snahy v poslednom období. Naučíte sa lepšie hospodáriť a rozumnejšie narábať s financiami, takže určite to nebude na škodu. Koncom mesiaca vám ale do cesty príde pracovná ponuka na bočné privyrobenie, ktoré sa môže po čase stať hlavným zdrojom vašich financií.

Zdravie

V poslednom období si dávate pozor na to, čo jete a strážite si svoju líniu. Niet sa čo diviť, veď leto je už za rohom a vy myslíte na to, ako budete vyzerať v plavkách. Nie všetko je však len o vonkajšej stránke, preto by ste nemali zabúdať aj na svoju duchovnú obrodu. Je správne zdravo sa stravovať a športovať, no dajte „jedlo“ aj svojej duši a naučte sa mať viac rada. To, ako pôsobíte na iných, vychádza z vášho vnútra. Na konci mesiaca si dávajte pozor na menšie úrazy v kuchyni, ktoré môžu vznikať z nepozornosti.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: