Horoskop na máj – Vodnár


Láska a vzťahy

Máj lásky čas? Ak sa vám táto veta doposiaľ zdala ako obyčajné porekadlo, vedzte, že teraz na Vodnárky sadne ako uliate. Aj keď aktuálne možno nehľadáte lásku a chcete venovať istý čas sama sebe, nevyhnete sa letmým flirtom. Je len a len na vás, ako budú pokračovať. Zadané dámy pocítia lásku partnera, ktorý sa bude vo vzťahu snažiť viac ako obvykle. Doprajte si čas i na rodinu a vyberte sa s ľuďmi, ktorých máte najradšej, na príjemnú jarnú prechádzku. Čas strávený s najbližšími vám výrazne prospeje.

Peniaze a práca

V tomto mesiaci sa veru do práce vrhať nebudete. Jarná únava alebo predchádzajúce maximálne pracovné nasadenie na vás v máji doľahnú a vy budete potrebovať vypustiť paru. V práci sú však zvyknutí na vaše rezké pracovné tempo a vďaka dobrému menu, ktoré ste si poctivo vybudovali, sa vám májové poľavenie „prepečie“. Na financiách sa to neprejaví, využite preto každú voľnú chvíľu na načerpanie nových síl. Už koncom mesiaca sa znova dostanete do obvyklej formy.

Zdravie

Popracujte na svojej pevnej vôli a dodržujte stanovené ciele. Pokiaľ sa vám v zdravom životnom štýle darí, nekazte si to večerným prejedaním. Občasné pošmyknutie nie je koniec sveta, nenechajte sa ním odradiť a nehádžte všetku snahu za hlavu. Nesprávna životospráva sa môže prejaviť nafukovaním či bolesťami žalúdka. Inak ste ako rybička a môžete sa tešiť pevnému zdraviu. Sama dobre viete, že prevencia je základom úspechu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov