Horoskop na marec – Baran

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

V poslednej dobre ste sa kvôli partnerovi dosť odizolovali od svojho okolia. Je pekné, že chcete rozvíjať váš vzťah a spoločné chvíle sú nesmierne dôležité k budovaniu pevných základov, no nesmiete zabúdať ani na ľudí, ktorí pri vás boli skôr ako vám do života vstúpil partner. Jeden večer vás nezabije a vypočuť si kamarátku, ktorá má práve ťažké obdobie len pomôže. Buďte otvorená svojmu okoliu a vráti sa vám to v dobrom. Ak si partnera hľadáte, už začiatkom mesiaca natrafíte na veľmi zaujímavého človeka. Ako sa to bude vyvíjať je len a len na vás.

Peniaze a práca

Tento mesiac si môžete dokonale užívať. Dostatok finančných prostriedkov, ba aj niečo navyše vás viac než len poteší. V práci sa vám bude dariť a k perfektným výkonom sa pripojí aj pochvala od nadriadeného. V kolektíve si svojim názorom získate ďalších ľudí, ktorí vás doteraz vnímali len skrz optiku kolegu, no odteraz im budete omnoho bližšie. Jediný vztýčený prst hrozí pri nepremyslenej kúpe drahšieho produktu či služby. Premyslite a oerte si všetko, do čoho sa tento mesiac chystáte investovať.

Zdravie

Problémy s trávením opäť klopú na dvere, no prehrmia  rýchlejšie, ako si myslíte. Aj keď bude situácia vyzerať vážne, nemáte sa čoho obávať, ak dodržíte pokyny lekára. Je to dignál, že by ste mali popracovať na svojej životospráve a viac investovať do kvalitných potravín. Viac sa hýbať a tráviť čas na čerstvom vzduchu a to všetko podčiarknite dostatočným pitným režimom. Už po pár dňoch sa to podpíše nielen na vašej víhe ale aj na celkovom pocite. Navyše tak vyriešite vaše problémy s nepokojným spánkom.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: