Horoskop na marec – Baran


Láska a vzťahybaran

Nenechajte si svojou povestnou tvrdohlavosťou zničiť rokmi budované vzťahy. Ústupok v mene zachovania dobrých medziľudských vzťahov nemusí nutne znamenať prehru. Dokážte sama sebe, že ste nad vecou, viete odpúšťať a ísť ďalej. Pri budovaní nového vzťahu dávajte pozor na prvé nedorozumenia, ktoré v prípade neriešenia môžu v budúcnosti spôsobiť vážne trhliny. Nezadaným sa pošťastí posunúť vzťah s osobou na rovnakej vlne na ďalšiu úroveň, kde vás znenazdajky zasiahne amorov šíp.

Peniaze a práca

Ak ste sa po minulé mesiace dostatočne snažili, konečne si užijete sladké ovocie v podobe dostatku financií. Narábajte s nimi múdro a nenechajte sa príliš zlákať vôňou luxusu. Koniec mesiaca prinesie nutné výdavky, ktoré ste neočakávali, preto sa vám peniaze navyše budú veľmi hodiť. Pracovná sféra vám nerobí žiaden problém, môžete očakávať nové výzvy, s ktorými si hravo poradíte.

Zdravie

Môžete sa tešiť dobrému zdraviu, čo sa prejaví aj na vašej skvelej nálade. Prvé slnečné lúče vás nabijú energiou a na únavu ani nepomyslíte. Dajte si ale pozor na stresové situácie, ktorým sa v tomto mesiaci nevyhnete. Nepripúšťajte si všetko k telu. Napustená vaňa, sviečky a príjemné relaxačné melódie vedia spraviť zázraky. Venujte čas aj sama sebe a skúste sa viac zamerať na duševný rozvoj pri dobrej knihe, návšteve divadla alebo kina s kamarátkami.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

 

horoskop-april

Komentáre

komentárov