Horoskop na marec – Blíženci

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Marec zamieša karty v rodinných vzťahoch, no nebude to nič, čoho by ste sa museli obávať. Otvorená komunikácia a ostrejšia výmena názorov len pomôže k tomu, aby sa vaše vzťahy prečistili a do rodiny sa následne dostane pokoj a harmónia. Veci sa vyjasnia a nebude už viac priestor na domýšľanie a menšie intrigy. Nezadané dámy by si mali dať pozor na nového nápadníka. Jeho záujem o vás je úprimný, ale prekvapí vás natoľko, že vôbec nebudete vo svojej koži a budete sa správať sa nanajvýš podivuhodne. Mali by ste byť sama sebou, pretože presne taká sa danej osobe páčite.

Peniaze a práca

Na starosti v marci vôbec nebude čas a vy si môžete užívať veľmi priaznivé vyhliadky. Dostatok financií však nebude jediným dôvodom na váš úsmev. Vzťahy na pracovisku sa posilnia a vy získate v kolegovi alebo kolegyni spriaznenú dušu. Samozrejme sa toto puto nevypracuje ako švihnutím čarovného prútika, no výrazne tomu prispeje určitý incident v druhej polovici mesiaca. Kolega vás požiada o pomocnú ruku a vy by ste nemali odmietať. Spolupráca bude veľmi výhodná pre obe strany.

Zdravie

Prekypujete zdravím, neohrozila vás nádcha ani chrípka, ktorá zúri všade naokolo. Napriek tomu sa akosi necítite vo svojej koži. Nie vždy však musí ísť o záležitosť tela. Mali by ste myslieť aj na svoju dušu a uvedomiť si, že dôvodom vášho mierneho zhoršeného stavu je práve psychická stránka. Príliš sa stresujete a vytvárate na seba silný nátlak. Naučte sa viac relaxovať, doprajte si oddych a rozhodne by ste si mali dať častejšie večerné prechádzky. Pokojne sa prihláste na jogu alebo len tak rozjímajte pri šálke dobrého čaju či kvalitnej knihe.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)