Horoskop na marec – Blíženci


Láska a vzťahyblizenci

Vaša nerozhodnosť a váhanie môže plynúť z neistoty. Tento mesiac budete musieť učiniť vážne rozhodnutia a spýtať sa svojho vnútra, či je cesta, po ktorej kráčate, správna. Neodkladajte dôležitý rozhovor s partnerom, aj keď máte pocit, že nedopadne dobre. Vyriešte situácie vo vzťahoch so svojou polovičkou, ale aj blízkymi čím skôr. Nezadané dámy môžu mať rozohrané na viacerých poliach naraz. Zamerajte sa na jeden cieľ a zariskujte aj bez toho, aby ste si neustále nechávali zadné dvierka.

Peniaze a práca

V práci môžete byť zatiahnuté do nepríjemných situácií, s ktorými nemáte nič spoločné. Budete musieť niekomu kryť chrbát, čo vás dostane do pozície, ktorú z duše neznášate. Finančná stabilita síce nebude znamenať veľký prítok peňazí na vaše konto, no nemusíte sa báť žiadnych neočakávaných výdajov. Ak sa vyskytnú viaceré lákavé ponuky na investície či zákazky, stavte na svoju intuíciu, ktorá vás určite nesklame.

Zdravie

Veľa dôležitých rozhodnutí bude mať vplyv na vašu psychiku. Pocit vyčerpania, únavy alebo podráždenosti ale hravo zvládnete so správnym pozitívnym prístupom. Čo takto skúsiť jogu, zájsť do posilňovne alebo sa zapísať na kurzy tanca? Využite nové stimuly, ktoré vás odpútajú od myšlienok na každodenné ťažkosti a vy chytíte druhý dych a ešte aj prospejete svojmu zdraviu. Dve muchy jednou ranou vďaka príjemným aktivitám. To neznie zle, čo poviete?

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov