Horoskop na marec – Býk

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

V marci bude váš partner k vášmu správaniu obzvlášť ústretový. Môžete byť vďačná za jeho trpezlivosť, pretože presne to budete potrebovať. Veľkým hádkam a nedorozumeniam sa vyhnete ľavou zadnou, pokiaľ budete o všetkom otvorene komunikovať. V zásadnej veci vám podá ruku kamarátka alebo člen rodiny, od ktorého by ste to veľmi nečakala. Nepochybujte preto o jej čestných úmysloch. Nezadané dámy sa môžu tešiť na nový objav. Sympatický muž vás očarí na prvý pohľad a vy sa budete cítiť ako zamilovaná tínedžerka.

Peniaze a práca

Peniaze nebudú v marci predstavovať vôbec žiaden problém. Dokonca si koncom mesiaca ešte výrazne prilepšíte, no všetko bude zásluhou vašej neuveriteľnej šikovnosti. Nemali by ste preto zaspať na vavrínoch, a akonáhle sa vám naskytne šanca na zvýšenie svojho kapitálu, mali by ste ísť do toho. Máte predsa dobrý nos na podnikanie a s uskutočnením vašich plánov mám pomôže blízka osoba. Marec si vo finančnej oblasti nebudete vedieť vynachváliť.

Zdravie

Vôbec sa nemusíte báť žiadnej choroby, aj keď vo vašej bezprostrednej blízkosti je momentálne chorých habadej. Pokračujte vo svojej správnej ceste posilňovania imunity a nezabúdajte na prevenciu. V tomto mesiaci sa vám rozhodne hodí, ak do jedálnička zaradíte zázvor, cibuľu, cesnak a citrusové plody. Koncom mesiaca sa snažte do stravy zahrnúť petržlenovú vňať, ktorá vám pomôže s odvodňovaním. Zmiernite tak pocit ťažkých nôh a častejším močením sa vyhnete zápalom močových ciest.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)