Horoskop na marec – Býk


Láska a vzťahybyk

Najviac si tento mesiac užijú nezadané dámy. Tým marec dopraje príjemne strávený čas s príťažlivou osobou, ktorá bola už dlhšiu dobu objektom ich záujmu. Váš šarm a charizma očarí osobu opačného pohlavia a pomôže aj pri drobných konfliktoch u zadaných žien. Problémy riešte s chladnou hlavou a spoliehajte sa na kúzlo osobnosti, ktorým zmiernite zlosť u druhej osoby. Sústreďte sa na budovanie vzťahov s výhľadom na budúcnosť a otvorene sa porozprávajte o všetkých veciach, ktoré vás trápia, aj keď sa vám budú zdať akokoľvek malicherné.

Peniaze a práca

Budete hľadať triky a skratky, ako sa dostať k peniazom v čo najkratšom čase. Dávajte si pozor na to, aby ste nekonali v rozpore so zákonom, aj keď nemusí ísť o vedomý úmysel. Ak sa chystáte riskovať, bude to pre vás len krátkodobá pomoc a výsledky nevydržia dlho. Pracovné nasadenie môžete trochu zmierniť, udržiavajte si skôr konštantné tempo. Odkladanie pracovných záležitostí na poslednú chvíľu a s tým spojený stres by vás mohol stáť vážne zdravotné problémy.

Zdravie

Snažíte sa venovať viacerým veciam naraz a nestrážite si svoj pitný režim. Aj keď to môže znieť banálne, práve nedostatok tekutín vám spôsobuje časté migrény a závrate. Oslaďte si život banánmi, mandľami alebo para orechmi. Ich bohatý obsah horčíka vám zároveň pomôže v boji proti kŕčom v končatinách.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov