Horoskop na marec – Kozorožec

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Mesiac marec pre vás bude v oblasti vzťahov zlatým stredom. Síce sa nebudú konať žiadne veľké veci, výbuchy vášne ani zástupy nápadníkov, ale zaručene sa vyhnete aj hádkam a sporom s partnerom, rodinou i známymi. Jednoducho príjemná jarná pohoda, ktorú stojí za to si užiť. Najmä nezadané dámy by mali obrátiť pozornosť samé na seba a venovať si marcovú očistu duše i tela. Rozmaznávajte svoje ja, navštívte jogu alebo sa objednajte na príjemnú masáž. Mali by ste sa naučiť milovať predovšetkým seba.

Peniaze a práca

Koncom mesiaca sa vám bude nevídane dariť. Všetko, do čoho sa pustíte, zvládnete ľavou zadnou a peniažky sa budú pravdepodobne len tak sypať. Mali by ste si ich ale starostlivo odložiť, pretože sa budú neskôr hodiť. Nedajte sa zlákať na pochybné vklady a riskantné investície, pretože v tejto oblasti vám hrozí riziko. Ak sa však chystáte založiť živnosť, rozbehnúť vlastnú firmu alebo čokoľvek, nad čím ste už dávnejšie premýšľali, bude to pre vás víťazným krokom.

Zdravie

Opakovane sa vám vracajú stále tie isté zdravotné problémy, no vy si nikdy nedáte povedať. Stále začnete s liečbou a len čo sa vám trošku uľaví, nedotiahnete záležitosť do konca, Nečudujte sa, keď je to už tretie prechladnutie od začiatku roka, a to je ešte len marec. Mali by ste dávať väčší dôraz na kvalitné potraviny, vitamíny a najmä zvýšiť príjem tekutín. Ak ste vášnivá kávičkárka, skúste tento nápoj aspoň trochu obmedziť. Uľaví sa vám na žalúdku.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)