Horoskop na marec – Kozorožec


Láska a vzťahykozorozec

Budovanie dobrých medziľudských vzťahov, ktorému sa venujete teraz, vám neskôr prinesie ovocie. Slobodné dámy by sa nemali striktne držať len nových a nepoznaných oblastí, kde hľadajú flirt alebo partnera. Zaujímaví ľudia sú často vo vašom okolí, majte oči na stopkách! Zadané ženy sa v tomto mesiaci nemusia báť búrok vo vzťahu. Nie vždy musia lietať vášnivé iskry, užívajte si vašu súdržnosť a pevný vzťah, ktorý vo dvojici pracuje ako dobre namazaný stroj.

Peniaze a práca

Marec sa ponesie v duchu hesla: šťastie praje pripraveným. Finančné a pracovné záležitosti si budú vyžadovať vašu plnú sústredenosť. Vaša usilovnosť sa čoskoro zhodnotí a vy budete mať radosť z dobre odvedenej práce, čo ocení aj vaše okolie či nadriadení. Dobré medziľudské vzťahy sú cestou k pokojnému a šťastnému životu. Na to myslite ak sa vyskytnú akési zárodky škriepok na pracovisku.

Zdravie

Sila a vitalita, ktorej budete mať tento mesiac dostatok, vám bude nápomocná vo všetkých oblastiach. Navyše, dokážete pozitívne nabiť aj vaše okolie, ktoré s vami veľmi rado trávi čas. Ak vás trápili drobné neduhy už dlhodobejšie, je na čase prestať to odkladať a navštíviť lekára.  Dbajte o svoje stravovacie návyky, ktoré by vám v budúcnosti mohli spôsobiť ťažkosti.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov