Horoskop na marec – Lev


Láska a vzťahylev

Netlačte na pílu a nájdite v sebe pochopenie voči partnerovi. Nechajte mu čas, aby vám dokázal svoju lásku a napravil chyby. Sebecké správanie nie je na mieste a neprinesie vášmu vzťahu nič dobré. Slobodné dámy očarí záhadný muž, ktorý však nemusí mať čisté úmysly. Ak neočakávate iba flirt a ide vám o vážny vzťah, tomuto mužovi sa rozhodne vyhnite. Takýto románik by mohol skončiť zlomeným srdcom. Rodina vás v marci dobije pozitívnou energiou a každé stretnutie s blízkymi vám na tvári vyčarí úsmev.

Peniaze a práca

Tento mesiac v zamestnaní zažiarite, a to nie len pracovnými výsledkami. Kolegovia, ktorým sa až tak dariť nebude, vás budú vyhľadávať kvôli vašej pozitívnej energii, ktorú vyžarujete. Pozor na neuvážené rozhodnutia a nekontrolované výdaje. Držte na uzde svoje chúťky utrácať v mene potešenia na zbytočnosti. Každé ušetrené euro sa vám v ďalšom mesiaci zíde, tak neriskujte a vyhnite sa aj vysokým investíciám.

Zdravie

Nie každý problém je taký vážny ako sa zdá, nerobte si preto starosti kvôli príznakom chorôb, ktoré môžu byť banalitou. Poraďte sa s odborníkom a nechajte si urobiť celkové vyšetrenia. Prílišné pozorovanie samej seba nahraďte zdravým životným štýlom a energiu vložte do športu či meditácie. Ak ste sa odhodlali zhodiť zopár kíl, rozhodne nepoľavujte. Marec bude kritický, no poslúži ako odrazový mostík na ceste za vysnívanou postavou.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov