Horoskop na marec – Panna


Láska a vzťahypanna

V marci to môže zaškrípať v rodinných vzťahoch, no nebude to vašou vinou. Využite svoju diplomatickosť a vystupujte ako osoba, ktorá členov rodiny privedie k zmiereniu. Partner vám môže vyčítať váš nedostatočný záujem a snahu, takže zvýšená iniciatíva vo vzťahu vám len prospeje. Skúste polovičku nahovoriť na nové spoločné aktivity a uvidíte, ako vdýchnu nový život do vášho vzťahu. Očarte okolie svojím šarmom. Marec obzvlášť praje tým nezadaným, ktoré túžia po dlhodobom vzťahu.

Peniaze a práca

Tento mesiac vás zaujmú lákavé ponuky na investície alebo zmenu zamestnania. V žiadnom prípade nekonajte impulzívne, nemusí sa vám to vyplatiť. Pri rozhodovaní sa poraďte s partnerom alebo kamarátkami, ktoré budú mať na vec triezvejší názor a pozrite sa na vec aj z iného uhla pohľadu. Ak ste si dlho odriekali potešenie v mene sporenia, v marci si doprajte aspoň malé potešenie. Na pracovisku pribudne nová osoba, ktorá môže byť zdrojom inšpirácie a pozitívne vás ovplyvní.

Zdravie

Problémy s kĺbmi a staré zlomeniny sa vplyvom počasia budú ozývať častejšie ako obvykle. Nepríjemné ťažkosti, ktoré sú s tým spojené, skúste tlmiť zameraním sa na zaujímavé aktivity. Je ideálny čas skúsiť nové druhy športov alebo sa vydať do prírody na miesta, kde ste stále túžili ísť. Pokiaľ so sebou vezmete partnera, bude to znamenať príjemné spestrenie vzťahu, za ktoré sa vám partner odvďačí.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

 

horoskop-april

Komentáre

komentárov