Horoskop na marec – Rak

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Vo vzťahoch bude tento mesiac rušno, no nie je čoho sa obávať. Budete vystupovať ako zmierovateľka konfliktov a všetko, čo vás trápilo, dáte postupne do poriadku. Buďte silná a nedajte si oddych, pokiaľ všetko riadne nevyriešite. Základom je byť úprimná, a aj keď sa bojíte reakcie druhej strany, v tomto prípade budete veľmi príjemne prekvapená. Nezadané dámy sa môžu tešiť hneď na niekoľko nových „objavov“. Muži vás budú tento mesiac zbožňovať a dôvodom bude aj vaša pohoda, ktorú získate po upratovaní vzťahov. Budete okolo seba šíriť veľmi príjemnú atmosféru.

Peniaze a práca

Tento mesiac bude pre vás vo finančnej oblasti viac než príjemný. Síce to nie je výhra v lotérii ani vás neprekvapí nečakané dedičstvo či povýšenie, ale značne si prilepšíte práve vlastnou šikovnosťou. Aj keď vás to občas v práci poriadne štve, nedajte sa odradiť menšími problémami. Zabudnite na drobnosti, pre ktoré si nevšímate pozitívny celok. Žiadna práca nie je dokonalá a pre vizualizáciu by ste si možno mali spísať svoje pre a proti. Uvidíte, že ste na tom oveľa lepšie ako ste si mysleli.

Zdravie

Pokúste sa tento mesiac o menší detox. Úplne bude stačiť, pokiaľ zvýšite svoj pitný režim a vylúčite ťažké jedlá. Pečivo na raňajky nahraďte ovocím s tvarohom a ľanovými semiačkami a už len vďaka takejto minimálnej zmene sa budete cítiť oveľa lepšie. Pripravujte si viac čerstvej aj dusenej zeleniny, a ak máte neustále večer chuť na niečo pod zub, vymeňte zemiakové lupienky za tie z cukety, repy a mrkvy. Pridajte pár kúskov syra a uvidíte, že toto vaše chuťové poháriky poteší ešte viac. Nezabúdajte ani na kvalitný spánok.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)