Horoskop na marec – Rak


Láska a vzťahyrak

Marec prináša krásne chvíle plné vášne čerstvo zamilovaným. Budete si naplno užívať svoju polovičku a jej prítomnosť do takej miery, že pre vás okolitý svet nebudete skoro vôbec existovať. Nezanevrite však na vzťahy s blízkymi. V dlhodobom vzťahu dôjde k oživeniu a akejsi novej iskre, z čoho budete čerpať energiu a dôvody na úsmev. Priatelia sa zachovajú chápavo a doprajú vám chvíle strávené s vaším partnerom.

Peniaze a práca

V práci to môže zaškrípať kvôli drobným nedorozumeniam, ktoré sa nakoniec dajú do poriadku. Nereagujte preto prehnane a vypočujte si aj druhú stranu skôr, ako začnete vyvodzovať dôsledky. Nečakané pracovné cesty alebo stretnutia vás v prvej chvíli nepotešia, pretože vám narušia starostlivo vybudované plány. Nenechajte sa však odradiť. Prinesú vám skvelé zážitky a skúsenosti a tiež nemalé finančné bonusy. Hviezdy vám prajú, nebojte sa prijať akékoľvek výzvy.

Zdravie

Neliečené alebo podceňované zdravotné problémy z minulosti si k vám znova nájdu cestu. Snažte sa ich tentokrát doliečiť úplne a v prípade potreby vyhľadajte odborníka, ktorý vám s chorobou pomôže skoncovať raz a navždy. Aj keď sa vám v živote darí a cítite sa šťastne, nesmiete zabúdať na svoje zdravie a v rámci prevencie si doprajte množstvo zeleniny, ovocia a najmä potrebného odpočinku.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov