Horoskop na marec – Ryby

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Na čo sa zbytočne zahadzovať malichernosťami a sústrediť sa na drobné detaily, ktorými vás v poslednej dobe partner vytáčal? Problém si vydiskutujte, ale viac sa k tomu nevracajte. Len by ste rozdúchali oveľa väčšiu hádku, ktorá nemá reálne základy. Osoba z rodiny sa vám zdôverí s vecou, ktorá vás šokuje. Nezabúdajte však, že si vás nevybrala preto, aby ste ju súdili. Podať pomocnú ruku a byť minimálne dobrou bútľavou vŕbou by pre vás malo byť samozrejmosťou.

Peniaze a práca

V marci sa o váš výkon bude zaujímať vysokopostavená osoba. V zamestnaní totižto robíte svojmu nadriadenému radosť a dobrú prácu, ktorú odvádzate si všímajú aj iní ľudia. Pravdepodobne vás čaká služobná cesta alebo školenie mimo mesto,kde pracujete a vám sa do toho veľmi nebude chcieť. Mali by ste sa prekonať, pretože „výlet“ maximálne prekoná vaše očakávania. Finančne ste na tom momentálne dobre a táto situácia sa tak skoro nezmení.

Zdravie

Aj keď sa budete cítiť veľmi dobre a ste vo dvojej najlepšej forme, pravdepodobbne sa vyskytnú drobné problémy so zrakom. Budete musieť navštíviť očného lekára, no nebude to nič vážne, takže nemusíte mať obavy. Mali by ste zvýšiť príjem vitamínov, keďže vaše telo ich veľmi potrebuje. Ich nedostatok sa môže odraziť na nechtoch, vlasoch i zuboch. Inak sa ale môžete tešiť zo zdravia pevného, ako nikdy predtým.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)