Horoskop na marec – Ryby


Láska a vzťahyryby

Marec si pre vás nachystá zopár prekvapení, ktoré vyplávajú na povrch a zmenia váš pohľad na určité osoby. Spravíte si malé jarné upratovanie vo vzťahoch na pracovisku, ale aj v súkromí, ktoré vám len a len prospeje. Zadané sa môžu pripraviť na výrazné prejavy lásky od partnera, ktorý už počuje kostolné zvony. Na nečakaných miestach v marci čaká láska na dámy, ktoré sú nezadané. Užívajte si príjemné prvé stretnutia a nadšenie z novej známosti.

Peniaze a práca

Finančné zisky, bonusy od zamestnávateľa či vrátenie peňazí, ktoré ste dávnejšie požičali, vám vyčarí štedrý mesiac. Nenechajte sa však uniesť, a aj keď vás bude finančný nadbytok zvádzať k márnotratnosti, stojte nohami pevne na zemi. Túto extra hotovosť radšej zúročte, máte predsa nos na výhodné vklady. V zamestnaní si získate priaznivcov, ktorí sa v rozhodnutiach či riešeniach problémov priklonia na vašu stranu. V práci budete pôsobiť sebavedomo a férovo, čo posilní vašu pozíciu.

Zdravie

Necháte sa veľmi ľahko zlákať prvými slnečnými lúčmi, no pozor na prechladnutie! Teplé oblečenie je aj v tomto mesiaci ešte na mieste. Majte to na pamäti, inak sa budete musieť popasovať s dlhotrvajúcim priebehom nádchy a prechladnutia. Ku koncu mesiaca sa váš zdravotný stav výrazne zlepší. Nezabúdajte na dostatok pohybu, ktorým porazíte marcovú malátnosť a únavu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov