Horoskop na marec – Škorpión

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Mali by ste svoju pozornosť obrátiť viac smerom k partnerovi. V najbližších dňoch vás bude potrebovať viac ako kedykoľvek predtým. Nestavajte sa do pozície sudcu ani kata a miernite sa vo svojich reakciách. Buďte tolerantná, načúvajte mu a poskytnite svoje najlepšie rady. Veci sa dajú onedlho do poriadku, takže sa nemusíte ničoho obávať. Táto siuácia vás zocelí. Hviezdy veštia aj postup na ďalšiu úroveň v rámci vzťahu, takže pre nezadané to znamená nového partnera, pre páry dieťa alebo sobáš.

Peniaze a práca

V najbližších dňoch vás čakajú veľmi príjemné chvíle. V práci sa vám bude dariť a upevnia sa aj vzťahy s kolegami. Neznáma osoba vám bude núkať novú pracovnú príležitosť alebo vás bude lanáriť do obchodov a investícií. Tieto ponuky si radšej poriadne rozmyslite, pretože môže ísť o nie celkom čisté úmysly a mohli by ste sa dostať do problémov. Vidina  veľkého zisku a príliš nízkeho vkladu je stále veľmi podozrivou kombináciou. Koncom mesiaca vás možno prekvapí nečakané dedičstvo alebo výhra v súťaži.

Zdravie

Zdravie vám praje a nemusíte sa obávať žiadnych vážnych ochorení ani komplikácií. Ak si momentálne prechádzate obdobím, ktoré nie je priaznivé, vedzte, že váš zdravotný stav sa veľmi rýchlo zlepší. Dávajte si však pozor na malé infekcie v oblasti ústnej dutiny. Boľavé miesta si natierajte roztokom, ktorý vám odporučia v lekárni alebo stavte na prírodnú medicínu, no v žiadnom prípade to nenechávajte len tak. Zbytočne budete predlžovať dobu liečenia. Pomôže vám aj ranné a večerné kloktanie a zvýšený príjem vitamínov.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)