Horoskop na marec – Škorpión


Láska a vzťahyskorpion

Aj keď sa môžete tešiť dobrému kolektívu v práci či družným priateľstvám, nechajte si dobrú náladu a žarty aj pre rodinu a polovičku. Môžu mať dojem, že ste doma vyčerpaná a nedostatočne sa im venujete. Nebojte sa naplno prejaviť svoje city, či už ste v dlhodobom partnerskom zväzku alebo len na začiatku čerstvého vzťahu. Druhá strana vaše slová opätuje a vy sa môžete tešiť z dní plných lásky. Ak máte deti, dbajte o to, aby ste im šli príkladom a sústreďte sa na ich výchovu hravou formou.

Peniaze a práca

Ak ste po minulé mesiace dávali veľký pozor na financie a narábali s nimi opatrne, tento mesiac sa môžete pokojne uvoľniť. Energiu, čas a peniaze investujte do rodiny a v práci si vybavte aspoň chvíľu voľno. Váš nadriadený je s vašim výkonom nadmieru spokojný, a preto vám dopraje zaslúžený oddych. Dožičiť si z času na čas vytúžené drobnosti nie je nikdy na škodu.

Zdravie

Pohodlie domova po chladnej zime vymeňte za prechádzky v prírode. Ak nie ste fanúšičkou zádumčivých chvíľ osamote, pokojne vezmite aj partnera alebo priateľku a venujte sa zaujímavým športovým aktivitám. Podstatné je ostať v pohybe a vyhnúť sa neustálemu leňošeniu. Koncom mesiaca si dávajte pozor na prechladnutie, preto si doprajte dostatok ovocia a chutné bylinkové čaje.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov