Horoskop na marec – Strelec


Láska a vzťahystrelec

Nesprávne alebo odložené rozhodnutia z minulosti vás v tomto mesiaci dobehnú. Či už sa vám to páči alebo nie, určité veci nejde odkladať donekonečna a vy budete musieť učiniť definitívne rozhodnutia a vyriešiť staré situácie. Akokoľvek náročné sa to bude zdať, náhle vás to odbremení a pocítite úľavu. Tak smelo do toho! Ak váhate, či je správny čas na bábätko alebo uzavretie manželstva, vedzte, že hviezdy sú vám naklonené, preto sa nebojte dosiahnuť nové životné míľniky. To isté platí o nových známostiach.

Peniaze a práca

Je možné, že tento mesiac vám prinesie vyššiu pracovnú záťaž ako obvykle. Neodkladajte nič na neskôr a k práci sa postavte zodpovedne. Už v druhej polovici mesiaca sa situácia v zamestnaní upokojí a vy budete mať čas na zvyčajné žarty s kolegami či posedenie v podniku po práci. Neočakávané finančné zisky vás milo potešia a je len na vás, či s nimi múdro naložíte. Ak sa chystáte investovať, dobre si to rozmyslite a nekonajte impulzívne.

Zdravie

Ak ste sa už dlhšie odhodlávali na očistnú kúru, teraz po zime je na to najlepší čas. Prospeje vám vyšší príjem vlákniny, ktorá je bohato zastúpená v čerstvom ovocí aj zelenine. Zdravotné problémy, ktoré vás trápia už dlhodobejšie, je potrebné vyriešiť, a preto navštívte lekára. Vhodná je aj návšteva ženského lekára, ktorú už dlhšie odkladáte. Venujte si viac dní na nápravu vášho zdravotného stavu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov