Horoskop na marec – Váhy

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Marec bude pre vás úplným balzamom na dušu. Partner na vás bude ako med a dokonca sa nebude báť ani pomoci v domácnosti. Deti môžu byť radi, že otec je tak starostlivý a vy budete spokojná, že všetko funguje tak, ako má. Preto vo vašom živote zavládne nesmierna harmónia a pocit šťastia. Koncom mesiaca sa vo vašom živote objaví osoba z minulosti a spočiatku bude mať problém vysvetliť, o čo jej ide. Buďte trpezlivá a v strehu, až pokiaľ sa nerozlúšti toto celé veľké tajomstvo.

Peniaze a práca

Nenamáhajte sa viac, ako je potrebné. Je samozrejmé, že chcete podať čo najlepší výkon, no niekedy to robíte aj na úkor svojho zdravia. Máte dojem, že lepšie ako vy to neurobí nikto a to vás značne stresuje. Snažte sa však veriť aj iným a nespochybňujte ich profesionálnosť. Uvidíte, že na konci bude výsledok viac než dobrý a vy budete môcť byť pokojná. Je na čase si dopriať aj dovolenku, pretože v tejto etape ste značne vyčerpaná a prepracovanosť momentálne nie je dobrá cesta. Finančne ste na tom dobre, takže sa nemusíte báť vypnúť na niekoľko dní.

Zdravie

Všetky vaše problémy sú spojené so stresom. Ten zapríčiňuje a spúšťa rad ochorení alebo negatívnych pocitov a zmien, ktoré v tejto chvíli pociťujete. Mali by ste popracovať na svojej relaxácii. Naučte sa oddychovať bez toho, aby ste museli mať všetko pod palcom. Jednoducho vypnite telefón a zrušte všetky plány a ľahnite si do vane. Zdravie nie je len fyzická schránka v dobrom stave. Musíte dbať aj o svoju duševnú pohodu, no na to ste už dlhší čas nemysleli.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)