Horoskop na marec – Váhy


Láska a vzťahyvahy

Zamerajte sa na svojich blízkych a venujte im svoj čas. Nebuďte zahľadená do seba a chvíle, ktoré strávite s rodinou či priateľmi, si užijete viac ako ste očakávali. Dodajú vám pozitívnu energiu, ktorú budete v marci potrebovať. Do vášho života sa bude pokúšať dostať osoba, ktorej vystupovanie a milý zjav vás môže oklamať. Buďte obozretná a novú známosť si hneď nepripúšťajte k telu. Ak sa už dlhší čas snažíte o bábätko, pravdepodobne vás poteší pozitívna správa a vaša rodinka sa rozrastie o nového člena.

Peniaze a práca

V marci musíte byť obzvlášť vytrvalá, čo prinesie šťavnatú úrodu v nasledujúcich mesiacoch. Aj keď sa už bude zdať, že ďalej nevládzete alebo vás daná práca momentálne nebaví, s podporou blízkych sa vám podarí toto obdobie ľahko preklenúť. Buďte úprimná aj voči svojim nadriadeným a nesnažte sa na pracovisku kryť chrbát osobe, ktorá sa vôbec nesnaží kvalitne odvádzať prácu. Vysáva vám to energiu, ktorej budete potrebovať viac než zvyčajne a daná osoba vám navyše ani neprejaví vďačnosť.

Zdravie

Toto je oblasť, v ktorej v mesiaci marec priam zažiarite. Vaša starostlivosť o zdravie i zovňajšok je viditeľná a uznanie pocítite aj od okolia. Nepoľavujte vo svojom zdravom životnom štýle a snažte sa robiť osvetu aj u svojich blízkych, ktorým to v zdraví škrípe. Vaše cenné rady určite pomôžu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov