Horoskop na marec – Vodnár

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Voči partnerovi ste často neprávom podozrievavá a vaša polovička si to iste nezaslúži. Nehľadajte za jeho rozdielnym správaním nič podozrivé a už vôbec sa ho nesnažte pristihnúť pri čine či dokonca ho špehovať. Hrabanie sa v súkromí neveští nič dobrého a mohli by ste vášmu vzťahu vážne poškodiť. Ak vás trápia nejaké veci, jednoducho sa otvorene porozprávajte. Partner to príjme s nadhľadom a spolu sa vám podarí problémy vyriešiť ako švihnutím čarovného prútika. Nezadané dámy v strede mesiaca čaká veľké milostné dobrodružstvo!

Peniaze a práca

Nuž, musia prísť aj obdobia, kedy sa peniaze akosi rozkotúľajú a na účte vám svieti žalostne nízke číslo. Do tohto stavu ste sa ale dostali vlastným pričinením, či už je to nerozumné hospodárenie alebo nedostatočné pracovné nasadenie. Máte na viac, a ak vás už momentálne zamestnanie ozaj nebaví, poobzerajte sa po niečom, o čom ste stále snívali. Každý má právo na svoju prácu snov a nemusí ísť len o príbeh ako z rozprávky. Koncom mesiaca vám bude priať šťastie, takže je priaznivé obdobie na lotériu alebo zapojenie sa do súťaže.

Zdravie

Zdravie je len jedno ale vy akoby ste o tom nevedeli. Problémy sa nevyskytujú samé od seba. Sú výsledkom vašej nedbalosti. Navyše vám hrozia tráviace ťažkosti kvôli nesprávnej životospráve. Doprajte si poriadny jarný detox, jedzte s mierou a určite obmedzte sladkosti. Maškrtiť sa dá aj zdravo a bez výčitiek, mali by ste skúsiť rozdielnu kuchyňu ako doposiaľ. Kysnuté koláče a čokolády vymeňte za ovocie s tvarohom a cukor za kvalitný domáci med. Uvidíte, že už po týždni sa budete cítiť fit a aj ručička na váhe vás istotne poteší.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)