Horoskop na november – Baran

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Aj keď je vaša tvrdohlavosť povestná a k vášmu znameniu akosi neodmysliteľne patrí, nespoliehajte sa na to, že to o vás každý vie a mal by vás brať takú, aká ste. Niekedy jednoducho musíte ustúpiť a vaše ego „utrpí“ v záujme vyššieho dobra. Pocit z úspešného vyriešenia problému vás však naplní radosťou, a preto by ste sa nemali zdráhať byť tolerantnejšia a prijať kompromis, ktorý vám nevonia. Tento mesiac vám budú robiť radosť najmä rodina a vaši priatelia. Ak pokukujete po objekte svojho záujmu, nebojte sa spraviť prvý krok. Odvážnym predsa šťastie praje.

Peniaze a práca

Tento mesiac bude pre vás v pracovnej oblasti skutočnou výhrou. Nielenže vám pôjde práca ako po masle, vyslúžite si aj niekoľko pochvál za skvelé výsledky. Na pracovisku si vás ešte viac obľúbia a do práce budete chodiť s úsmevom. Ten vám na tvári vyčarí i nečakané finančné prilepšenie alebo kariérny postup, na ktorý ste tak dlho čakali. Užívajte si toto pozitívne obdobie, všetky skvelé výsledky máte zaslúžene. Potešte sa hoc i maličkosťou a doprajte si niečo, čo si dlho odopierate.

Zdravie

Aj vďaka pozitívnemu naladeniu sa budete cítiť sviežo a plná energie. Dobrý psychický stav ovplyvňuje naše zdravie viac ako si myslíte a vaše úspechy a zdarné dni sú pre zdravie organizmu akousi liečivou kúrou. Nebojte sa skúsiť nové športy alebo aktivity, nad ktorými už dlhšie premýšľate. Do cvičenia zapojte i manžela alebo priateľku a spoločné chvíle si náramne užijete. Pozor by ste si mali dať na bolesti hlavy, ktoré sú vyvolané nedostatočným pitným režimom.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)