Horoskop na november – Blíženci


Láska a vzťahy

November si nachystal veľmi príjemný scenár pre zadané i slobodné dámy, takže pre vás mesiac lásky nebude len máj. Nezáleží na tom, či ste vydatá, máte priateľa alebo ste sa práve rozišli. V tento mesiac budete oslnivou bohyňou, ktorá si svojím šarmom dokonale podmaní mužské srdce. Buďte najmä sama sebou, pretože práve vaše skutočné ja je akýmsi magnetom, ktorý muža priťahuje. Smejte sa, buďte zvodná i rozkošná. Tento mesiac vám bude splnené všetko, čo budete mať na očiach a vy si môžete vychutnať pocit skutočnej princeznej.

Peniaze a práca

Zdá sa, že november je vaším mesiacom a nielen v partnerskom vzťahu to bude prekvitať. Aj v pracovnej oblasti budete mať v rukách tú správnu kartu, a ak zvažujete zmenu pracovnej pozície alebo myslíte na rozbehnutie vlastného podnikania, teraz je ten správny čas. Sama najlepšie poznáte svoje kvality a dôverujte svojej tvrdej práci, inštinktu i poriadnej dávke fantázie a predstavivosti. Finančne sa vám bude dariť a dokonca si výrazne prilepšíte. Mali by ste si dopriať odmenu, aj keby to mala byť maličkosť či jednodňový výlet s partnerom. Zaslúžite si to.

Zdravie

Priam dokonalý mesiac dotvára aj vaša zdravotná stránka. Vôbec si nemôžete sťažovať a okrem drobných úrazov, na ktoré by ste si mali dávať poriadny pozor, vás budú choroby obchádzať. To ale neznamená, že by ste to mali brať ako samozrejmosť a i naďalej dbajte na teplé oblečenie a chráňte si najmä nohy. Práve koncom mesiaca by vám nachladnutie od nôh mohlo spôsobiť šarapatu. Ak si ale dáte pozor, krásny november ukončíte v zdraví, plná elánu a energie, ktorej budete mať i na rozdávanie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov