Horoskop na november – Býk

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Tento mesiac pocítite náklonnosť partnera viac ako kedykoľvek predtým. Aj keď ste mu možno vyčítali nedostatočný záujem a pochopenie, v novembri sa na nič z toho nemôžete sťažovať. Opora, ktorú vám poskytne, vám dodá pocit dôležitosti a vy sa budete cítiť tak, ako sa má milovaná žena cítiť. Užívajte si spoločné chvíle a posuňte vzťah na ďalšiu úroveň. Ak rozmýšľate nad uzavretím manželstva alebo plánujete prírastok, teraz je na to ideálny čas. Aj keď vonku očakávame prvý sneh, váš vzťah bude rozkvitať ako na jar.

Peniaze a práca

November bude akousi zlatou strednou cestou, takže aj keď nemôžete očakávať žiadne veľké prívaly peňazí, zároveň sa nebudete môcť sťažovať na ich nedostatok. Ak ste predtým bojovali s nie príliš dobrými vzťahmi na pracovisku, tento mesiac na takéto vysávanie energie môžete pokojne zabudnúť. Práca vám pôjde od ruky a očakávať môžete aj zaujímavú ponuku na spoluprácu, ktorá vám bude navrhnutá. Mali by ste poriadne zvážiť pre a proti a o ďalšom postupe sa poraďte i s partnerom. Táto aktivita pre vás bude výhodná len ak do nej investujete viac energie.

Zdravie

Zdá sa, že skvelé vzťahy s partnerom sú akýmsi balzamom na vašu dušu a prospievajú aj vášmu celkovému zdraviu. Problémy, s ktorými ste sa trápili, akosi záhadne pominú a vy sa môžete tešiť pevnému zdraviu. Koncom mesiaca si ale dávajte pozor na vírusy a radšej sa preventívne zásobte väčším množstvom vitamínov. Telo si bude pýtať i viac horčíka, ktorý vám pomôže poraziť nočné kŕče i únavu a ospalosť počas dňa.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)