Horoskop na november – Kozorožec

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Pretrvávajúce problémy vo vzťahu sa nevyriešia za vás a nemôžete čakať, že celá zodpovednosť padne na partnera. Aj keď máte dojem, že nie ste na vine, vždy sú v konflikte zapletení obaja. Viac pokory a tolerancie a menej tvrdohlavosti by vás mohlo vymaniť z týchto pút a vy budete ešte silnejšia ako predtým. Rodina vám bude v ťažkých chvíľach oporou, aj keď si myslíte, že nerozumejú tomu, čo práve prežívate. Ak hľadáte nového partnera, vhodná doba ešte len príde. Zatiaľ sa venujte viac sebe a svojmu duševnému rozvoju či relaxu.

Peniaze a práca

November si pre vás prichystá nový zaujímavý pracovný vzťah, ktorý ste potrebovali ako soľ. Osoba, ktorú spoznáte vďaka svojmu zamestnaniu, sa stane vaším blízkym človekom, a aj keď sa poznáte krátko, budete mať dojem, že ste sa poznali odjakživa. Toto pozitívne spojenie doplní radosť z nečakaného prilepšenia vo finančnej situácii a tento mesiac teda môžete skutočne „ospevovať“. Pozor si ale dajte na nepozornosť a nesústredenosť v práci. Vaše pochybenie by mohlo mať príliš negatívne následky, ktoré ovplyvnia viacero ľudí.

Zdravie

Choroba si vás odchytila ešte koncom októbra a vy si ju so sebou nesiete aj v novom mesiaci. Podcenili ste chladné dni a nedostatočné oblečenie sa vám nevyplatilo. Liečbu by ste mali brať zodpovednejšie, pretože z obyčajnej chrípky alebo angíny sa môže vykľuť aj niekoľkotýždňový problém, ktorý vás pripúta k posteli. Mali by ste si dopriať viac spánku a najmä vitamínov v akejkoľvek forme. Po prekonaní tejto „pliagy“ však budete ako rybička a nával energie vás príjemne poteší.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)