Horoskop na november – Rak

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

November sa ponesie v duchu dobrej nálady a príjemných vzťahov nielen s rodinou, ale aj partnerom a priateľmi. Tento mesiac si pre vás pripravil záhadné stretnutie z minulosti, ktorému nebudete najprv vôbec rozumieť. Osoba, ktorá sa vám znovu dostane do života, vyvolá množstvo otázok a len vy môžete nájsť odpovede. Nezadané dámy sa budú tešiť novej známosti, ktorá sa začne perfektným kamarátstvom, a až neskôr sa posunie o úroveň vyššie. Váš šarm a povaha je to, čo danú osobu uchvátilo. Nemusíte sa preto na niečo hrať a buďte sama sebou.

Peniaze a práca

Mali by ste sa zamerať na budovanie a rozvoj svojej kariéry a skutočne sa sústrediť na prácu, ktorá vás baví. Ak ste stále snívali o rozvoji svojich zručností a lákajú vás kurzy, iste by ste sa mali zapísať. Z koníčkov a relaxu sa môže vykľuť i zárobková činnosť, ktorá vás bude navyše nesmierne baviť. Financie sa síce v novembri nebudú sypať, no na núdzu sa rozhodne nemôžete sťažovať. V každom prípade by ste mali viac šetriť a svoje rozmary dajte bokom. V nasledujúcich mesiacoch by sa vám finančná rezerva mohla zísť, neroztrúste preto všetky úspory na chvíľkové potešenie.

Zdravie

Neodkladajte návštevu lekára na neskôr a upravte aj svoj jedálniček. Doprajte si viac kvalitných potravín, dodržiavajte pitný režim a nezabúdajte na teplé jedlo nezávisle od toho, ako veľmi uponáhľaný je váš deň. Dodržiavanie týchto pravidiel vám pomôže predísť problémom s trávením. Ak si navyše zvyknete na pravidelné stravovanie, zbavíte sa i prebytočných kilogramov. Zdravie máme len jedno, preto by nám nemalo byť ľahostajné.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)