Horoskop na november – Ryby

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Na vzťah s partnerom sa v novembri rozhodne nebudete môcť sťažovať. Jednoducho to klape ako hodinky a je to vašou vzájomnou prácou na úspešnom spolužití. Mali by ste sa ale viac zamerať na zlepšenie vzťahov s rodinou a priateľmi, kde to už škrípe trošku viac. Nie je potrebné žiadne radikálne riešenie, no úprimný rozhovor vám pomôže lepšie porozumieť problémom. Pre tie z vás, ktoré sú nezadané, si tento mesiac pripravil príjemné prekvapenie. Práve počas obyčajných dní a banálnych činností sa vám do života dostane nový človek, ktorý vás nebude priťahovať len šarmom, ale najmä svojím intelektom.

Peniaze a práca

Tvrdá práca pre vás nie je žiadnou novinkou a nepoznaným svetom. Nemali by ste ale poľavovať, aj keď máte pocit, že ste sa už snažili dosť. Nehľaďte na to, ako k práci pristupujú vaši kolegovia a nespoliehajte sa na dobré vzťahy s nadriadeným. Mali by ste sa snažiť čo najviac, pretože tento mesiac môže byť rozhodujúcim pri budúcom budovaní vašej kariéry. Povýšenie alebo väčšia finančná odmena by vás iste potešili, nenechajte si ich teda „vyfúknuť“ zaváhaním alebo poľavením. Rozhodne sa nezapájajte do konfliktov na pracovisku, ktoré sa vás bytostne netýkajú. Aj keď by ste do problému vošli s dobrým úmyslom, vychádzať môžete s pošramotenou povesťou.

Zdravie

Je možné, že novembrové dni budete tráviť u lekára častejšie ako je bežné. Zanedbaná starostlivosť o svoje telo a nedostatočná prevencia si vyberú svoju daň. Signály, ktoré vám organizmus vysielal, ste brali na ľahkú váhu a teraz budete musieť riešiť problémy so zdravím. Nebojte sa, nepôjde o žiadne vážne ochorenia. Zo všetkého sa dostanete čo nevidieť a opäť budete vo svojej koži – ako rybička.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)