Horoskop na november – Strelec

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Tento mesiac sa vám pripletie do cesty osoba, ktorá nebude mať celkom čisté úmysly. Aj keď nie je jej primárnym cieľom vám uškodiť, v rámci svojho prospechu sa nebude štítiť podkopať nohy komukoľvek. Buďte preto obozretná a nenechajte sa oklamať medovými rečičkami. S partnerom vás čakajú veľmi pekné chvíle, dokonca si pre vás chystá prekvapenie, ktoré vás doženie k slzám. Užívajte si pohodu a romantické chvíle, o ktoré v novembri nebude núdza. Ak na svojho princa ešte len čakáte, majte oči na stopkách. Je možné, že sa vo vašej blízkosti potuluje už dlhšie.

Peniaze a práca

To, že bez práce nie sú koláče, u vás v tomto mesiaci akosi nebude platiť. Niežeby ste sa nemali snažiť, no v práci si vyslúžite uznanie a dosiahnete úspechy akosi nevedome. Jednoducho bude pri vás stáť šťastena a vám sa bude dariť. Nenechajte sa ale opantať chvíľkovým úspechom a i na ďalej buďte svedomitá ako doteraz. Kolegyňa, voči ktorej ste mali vždy predsudky, vám nesmierne pomôže a podrží vás, keď to bude potrebné. Prehodnotíte svoj prvý dojem a získate tak priateľku, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Zdravie

Veľký pozor si treba dať na prievan a v tomto chladnom počasí by ste nemali zabúdať na teplú čiapku a šál. Nepríjemná bolesť ucha nie je ničím, po čom by ste v novembri túžili. Ak sa vám predsa len nepodarí vyhnúť tomuto problému, navštívte lekára už pri prvých príznakoch. Včasná diagnóza a liečba vás uchráni pred zdĺhavými a pretrvávajúcimi problémami. Od polovice mesiaca vás už nečakajú žiadne riziká a vy sa nemusíte obávať zdravotných komplikácií.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)