Horoskop na november – Váhy


Láska a vzťahy

November si pre vás pripravil dôležitú životnú skúšku, ktorá vám prinesie i obrovské ponaučenie. Dostanete sa do situácie, v ktorej sa spočiatku budete cítiť ako porazená. Táto zdanlivá prehra je však len cestou k prerodu na lepšie „ja“, čím posilníte svoju osobnosť. Mali by ste sa viac venovať partnerovi a dopriať si chvíle romantiky len pre vás dvoch. Nezáleží na tom, ako dlho ste spolu. Rozdúchajte staré iskry a oživte vzťah originálnym spôsobom. Ak sa snažíte o potomka, tento mesiac bude váš šťastný. Partner vám bude oporou v tých najťažších chvíľach, nebojte sa mu zdôveriť.

Peniaze a práca

November pre vás bude znamenať zlatú strednú cestu, a aj keď nebudú peniaze padať z neba, nemôžete sa sťažovať na ich nedostatok. Vzťahy na pracovisku sa vyriešia aj bez vášho pričinenia a búrkové mračná sa rozplynú. Užite si túto pohodu, no venujte sa práci naplno a dokážte, že si svoju pozíciu právom zaslúžite. Vaše pracovné nasadenie a perfektné výsledky prinesú svoje ovocie a nadriadený bude skutočne nadšený. Z tohto úspechu budete môcť v budúcnosti ťažiť, takže rozhodne nepoľavujte.

Zdravie

Poverčivejšie dámy si môžu trikrát zaklopať na čelo. Zdravie vám bude v novembri perfektne slúžiť a nemusíte sa obávať žiadnych komplikácií. Venujte svoju energiu na budovanie zdravého tela i duše a pokojne sa zapojte do nových športov. Nepohrdnite ani turistikou alebo prechádzkami v prírode, ktoré vám dodajú pozitívnu energiu a vylepšia akokoľvek zlú či skleslú náladu. Do jedálnička pridajte pravidelnú teplú stravu a dbajte najmä o pitný režim, na ktorý často zabúdate.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov