Horoskop na november – Vodnár

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Tento mesiac vám prinesie ničím nerušené chvíle romantiky s vaším najdrahším. Nechajte sa rozmaznávať, no venujte svoju pozornosť partnerovi rovnako ako on vám. Budete mať pocit, že celý vesmír je len o vás dvoch a tieto chvíle vás doslova nabijú energiou. S partnerom si budete užívať spoločné chvíle viac ako kedykoľvek predtým, nezabúdajte však ani na rodinu a priateľov, ktorých akosi odsúvate. Nezadané dámy sa iste potešia nesmierne atraktívnemu objavu. V tomto prípade budú skutočne lietať iskry a povestný magnet bude veľmi silný!

Peniaze a práca

Ako si tento mesiac usteliete, tak budete mať. V práci sa nemôžete spoliehať na svoje povestné šťastie ani na náhody, ktoré by mali pozitívny výsledok. Jednoducho si budete musieť všetko poctivo „vydrieť“, no úspech bude stáť skutočne za to. Svoje plány by ste mali plniť svedomito a nevyplatí sa vám ani najmenšie zaváhanie alebo odkladanie povinností. Dajte si pozor aj na ľudí, ktorým sa zdôverujete so svojím podnikateľským plánom alebo víziami. Dobre si premyslite, pre koho uši sú tieto informácie vhodné.

Zdravie

Našťastie ste si už svojou povinnou jazdou jesenných chorôb prešli a vďaka zodpovednej liečbe je vaša imunita silnejšia ako predtým. Nezabúdajte však na prevenciu, keďže nasledujúci mesiac budete doslova obklopená chorými ľuďmi. Problémom môže byť bolesť nôh, ktorá je spôsobená nesprávnou voľbou obuvi. Lámavá bolesť najmä počas zaspávania nie je ničím príjemným. Zbavte sa jej masážou a príjemným teplým kúpeľom nôh tesne predtým, ako sa poberiete do postele. Zbaví vás bolesti a dopraje vám kvalitnejší spánok.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)