Horoskop na október – Baran

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Zabudnite už na minulosť, ktorá vám nepriniesla príliš šťastný koniec zdanlivo skvelého vzťahu. Aj keď máte pocit, že ste to nezvládli, nenechajte sa tým deprimovať aj naďalej. Obráťte sa čelom v budúcnosti a prestaňte fantazírovať nad situáciami, ktoré by sa síce stať mohli, ale sa nestali. Pred vami je svetlá budúcnosť a partner, ktorý vás nadovšetko miluje. Neodsúvajte ho na druhú koľaj. Ak patríte k nezadaným, snažte sa venovať v prvom rade svojmu šťastiu a vytúžený partner si vás nájde sám.

Peniaze a práca

Práca vám ide ako po masle a aj vaši nadriadení sú s vami spokojní. Ak sa venujete podnikaniu, tento mesiac môžete spať pokojne, čakajú vás zisky a výnosy z investícií. Problémom však môže byť kolega, ktorému ste nepadli do oka a jeho nepríjemná nálada otrávi viac ľudí na pracovisku. Nevšímajte si jeho narážky a vyhnite sa otvorenému konfliktu, ktorý by vám nič dobré nepriniesol. Po čase ho to omrzí a vás nechá na pokoji.

Zdravie

Rozhodne by ste sa mali viac venovať fyzickej aktivite alebo relaxačným cvikom. Pokúste sa spevniť postavu alebo riešiť problémy s bolesťami chrbtice a kĺbov pomocou cvičenia. Skvelým nápadom sú aj masáže u dobrého odborníka, ktoré vám veľmi dobre padnú. Nastavte sa na zlepšenie svojho zdravotného stavu, ale očistite aj svoj duševný stav od negatívnych pocitov. Zamerajte sa tento mesiac na dosiahnutie harmónie duše i tela a robte viac činností, ktoré vás skutočne bavia.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)