Horoskop na október – Blíženci


Láska a vzťahy

V októbri vás neminie pocit nepochopenia. Máte dojem, že partner akosi nerozumie vašim predstavám ani náladám, a preto sa hádky točia stále dookola. Aj keď nejde o vážne konflikty, točíte stále dookola jeden a ten istý problém, a to môže byť samozrejme vyčerpávajúce. Poriadne sa s partnerom porozprávajte a nestrácajte trpezlivosť mu vysvetliť veci aj viackrát. Ak je vaša láska v nedohľadne a vy ste stále slobodná, mali by ste navštíviť miesta, na ktorých ste už dlhšie neboli. Prinesú vám nielen pekné a nostalgické spomienky, ale aj zaujímavú spoločnosť.

Peniaze a práca

Ak uberiete z pracovného nasadenia a veľa času venujete zábave alebo si prenášate problémy zo súkromného života aj do práce, nedivte sa, že váš nadriadený nie je spokojný s vaším výkonom. Nebude to ale žiadna katastrofa, malé pohrozenie vám však pomôže „nakopnúť sa“ a do konca mesiaca si vyslúžite aj finančný bonus alebo príjemnú pochvalu. Cestu vám skríži starý známy, ktorý sa vás bude snažiť zlákať na spoločný obchod. Takéto ponuky si radšej viackrát premyslite.

Zdravie

Zdravotný stav v októbri bude presným odrazom vašej vnútornej pohody. V čase, keď budete mať výbušnú náladu a pocit, že sa vám akosi nedarí, si to odnesie aj vaše zdravie. Preto sa snažte urovnať konflikty a problémy, ktoré vás vyčerpávajú natoľko, že vám narobia šarapatu aj so zdravím. Mali by ste sa viac hýbať, môžete skúsiť aj zaujímavý skupinový šport, ktorý vás nabije novou energiou, chuťou a elánom, ktorý vám teraz chýba.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov