Horoskop na október – Býk

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Tento mesiac si viac ako obyčajne budete uvedomovať neustále narážky okolia na váš vzťah s partnerom. Otázky na príchod bábätka, uzavretie manželstva alebo iné významné momenty v partnerskom vzťahu sa na vás budú hrnúť. Nenechajte sa znechutiť a otráviť. Váš vzťah je predsa plný lásky a môžete ho poháňať vlastným tempom, bez neustáleho plnenia predstáv okolia. Ak ste na toho pravého ešte nenatrafili, tento mesiac sa tak nestane. Venujte sa viac sebe a doprajte si veľa toho, čo máte rady.

Peniaze a práca

Už dlhšie máte pocit, že vaša práca vás nenapĺňa tak, ako by ste chceli. Je síce fajn, na plat sa nemôžete sťažovať, a aj kolektív vám nesmierne vyhovuje, no vy by ste chceli niečo viac. Snaha posunúť sa na ďalšiu úroveň je prirodzená, nerobte však unáhlené rozhodnutia, ktoré by ste potom mohli ľutovať. Kariéra sa buduje postupne, a ak chcete mať záruku, že vám bude na novej pracovnej pozícii lepšie, skúste si najprv o danej problematike vyhľadať viac informácií. Pozor na drobné krádeže alebo stratu majetku, najmä od druhej polovice mesiaca.

Zdravie

Aj keď sa svojmu telu venujete a svoje zdravie sa snažíte pestovať, musíte dbať aj o duševný stav a nielen o svoje telo a organizmus ako taký. Stres má veľmi veľký vplyv na fungovanie nášho tela a práve napätie, ktoré si so sebou nosíte, by mohlo byť spúšťačom rôznych ochorení. Oddeľte prácu od súkromného života a problémy s partnerom dajte bokom, ak si chcete oddýchnuť s rodinou. Viac relaxujte a dožičte si dobrú knihu alebo kúpeľ pri sviečkach, pred spaním si uvarte čaj pre pokojný spánok a upokojenie organizmu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)