Horoskop na október – Kozorožec


Láska a vzťahy

Október sa ponesie v duchu dobrej nálady a príjemných vzťahov nielen s rodinou, ale aj partnerom a priateľmi. Čaká vás však veľké rozhodnutie, ktoré budete musieť urobiť celkom sama. Nechajte si na rozmyslenie pokojne aj pár dní a neunáhlite sa, mohli by ste tým pošramotiť vzťahy s partnerom. Nezadané dámy čaká prekvapenie: tajný ctiteľ sa vás bude snažiť očariť, možno aj trošku nešikovným spôsobom. Práve to vás dostane, keďže jeho vyznanie alebo forma, akou vám to dá najavo, bude úprimná a sympatická.

Peniaze a práca

Tento mesiac by ste sa nemali púšťať do veľkých investícií, radšej tiež neriskujte a nedajte sa zlákať na „zaručené“ výhody. Človek, ktorý sa vás snaží na niečo podobné nahovoriť, sa stará len o vlastný zisk, vy by ste boli len obyčajným pešiakom a prostriedkom na splnenie jeho snov. Mali by ste sa zamerať na budovanie a rozvoj svojej kariéry a skutočne sa sústrediť na prácu, ktorá vás baví. Financie sa síce v októbri nebudú sypať ako poklad, no o peniaze nebude núdza.

Zdravie

Potrápite sa s bolesťou brucha, ktorá môže znamenať aj zapálený močový mechúr, no i problémy s trávením. Tieto problémy pociťujete už dlhšie, no k lekárovi sa stále nechystáte. Stačí malý útlm bolesti a zdá sa vám, že problém je razom vyriešený. Takto si len koledujete o vážne komplikácie. Neodkladajte návštevu lekára na neskôr a upravte aj svoj jedálniček. Doprajte si viac kvalitných potravín, jedzte brusnice a nezabudnite na teplý obed a veľa vitamínov.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov