Horoskop na október – Lev

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Nesnažte sa bojovať s veternými mlynmi, a tam, kde ste to už skúsili, no nemalo to žiadny efekt, sa už toľko nevracajte. Neznamená to, že by ste mali uzavrieť dvere, niekedy je ale potrebné prijať druhú osobu takú, aká je. Niektorých ľudí už nezmeníte, no ich láska k vám je skutočná, aj keď ju nechcú dávať najavo tak, ako si predstavujete. Buďte lepším človekom a konajte čo najviac dobrých skutkov. Partner vás prekvapí nečakanou maličkosťou alebo vás inak nesmierne poteší.

Peniaze a práca

Všetky starosti o financie si beriete len na svoju hlavu. V domácnosti ste predsa s partnerom dvaja, mali by ste nechať zodpovednosť aj na niekom inom. Strach, že druhý to nezvláda tak dobre ako vy, je príliš silný. V zamestnaní pôjde všetko ako po masle a výrazné zmeny vás nečakajú. Na vašom konte sa objavia nečakané výnosy, ktorými by ste sa ale nemali nechať zlákať. Skôr, ako si peniaze užijete, by ste ich mali odložiť na potrebnejšie veci.

Zdravie

Ak chcete so svojím telom niečo zmeniť, začnite hneď teraz. Nie zajtra, nie v budúci pondelok, ale tu a teraz. Nie je nič horšie ako neustále výhovorky a vy predsa máte silu ako lev, len ju musíte vedieť využiť vo svoj prospech. Postarajte sa o vyriešenie všetkých zdravotných problémov, ktoré sa vám nakopili a dotiahnite to do zdarného konca. To znamená nevynechať cvičenia a rehabilitáciu a tiež prevenciu. Zdravie je to najcennejšie, čo máte, preto si nesmiete dovoliť ho stratiť.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)