Horoskop na október – Rak


Láska a vzťahy

Ak ste si ešte v predchádzajúcom mesiaci neupratali minulosť, urobte tak teraz. Raz a navždy uzatvorte kapitoly a okrem ponaučenia si z nich nič viac neprenášajte do budúcnosti. Ak budete mať oči otvorené, nový vážny vzťah sa k vám postaví na dosah ruky, všetko ale závisí len na vás. Zadané dámy v tomto znamení čaká krok na ďalšiu úroveň. Ak teda plánujete bábätko, spoločné bývanie, sťahovanie, uzavretie manželstva alebo akýkoľvek posun vpred, presne teraz je na to vhodná doba.

Peniaze a práca

Ak máte dojem, že vaša práca sa točí stále dookola a nečaká vás v nej už nič zaujímavé a nové, ide len o váš prístup. Urobte si dni v zamestnaní krajšími, snažte sa na úlohy pozerať úplne inak alebo si ich nejako ozvláštnite. Navrhnite nové tímové spolupráce alebo mesačné výzvy, aj nadriadený ocení vašu húževnatosť a snahu. V októbri si navyše môžete dovoliť minúť viac, občas sa predsa treba odmeniť za dobré výkony.

Zdravie

Konečne sa vaša imunita ako-tak pozbierala a vám nehrozia všetky pliagy, ktoré by ste mohli „chytiť“ od ľudí vo vašom okolí. Nespoliehajte sa ale len na obranyschopnosť vášho tela a organizmu pomôžte s posilnením. Nezabúdajte na vitamíny vo forme čerstvého ovocia a zeleniny, čomu sa pravdepodobne úspešne vyhýbate. Vaša strava by mala byť viac pestrá, aby ste si začali robiť zásoby živín, minerálov a vitamínov na zimu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));