Horoskop na október – Rak

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Ak ste si ešte v predchádzajúcom mesiaci neupratali minulosť, urobte tak teraz. Raz a navždy uzatvorte kapitoly a okrem ponaučenia si z nich nič viac neprenášajte do budúcnosti. Ak budete mať oči otvorené, nový vážny vzťah sa k vám postaví na dosah ruky, všetko ale závisí len na vás. Zadané dámy v tomto znamení čaká krok na ďalšiu úroveň. Ak teda plánujete bábätko, spoločné bývanie, sťahovanie, uzavretie manželstva alebo akýkoľvek posun vpred, presne teraz je na to vhodná doba.

Peniaze a práca

Ak máte dojem, že vaša práca sa točí stále dookola a nečaká vás v nej už nič zaujímavé a nové, ide len o váš prístup. Urobte si dni v zamestnaní krajšími, snažte sa na úlohy pozerať úplne inak alebo si ich nejako ozvláštnite. Navrhnite nové tímové spolupráce alebo mesačné výzvy, aj nadriadený ocení vašu húževnatosť a snahu. V októbri si navyše môžete dovoliť minúť viac, občas sa predsa treba odmeniť za dobré výkony.

Zdravie

Konečne sa vaša imunita ako-tak pozbierala a vám nehrozia všetky pliagy, ktoré by ste mohli „chytiť“ od ľudí vo vašom okolí. Nespoliehajte sa ale len na obranyschopnosť vášho tela a organizmu pomôžte s posilnením. Nezabúdajte na vitamíny vo forme čerstvého ovocia a zeleniny, čomu sa pravdepodobne úspešne vyhýbate. Vaša strava by mala byť viac pestrá, aby ste si začali robiť zásoby živín, minerálov a vitamínov na zimu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)