Horoskop na október – Ryby

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Pokiaľ ide o partnera, tento mesiac sa nemusíte báť žiadnych konfliktov ani nepríjemností. Vaša polovička sa o vás bude zaujímať viac ako obvykle a pravdepodobne vás prekvapí nečakaným darom alebo sa podujme na splnenie úloh, o ktoré ho už dlho žiadate. Problémy by mohli nastať vo vzťahu s vašimi priateľmi, ktorí sa vám akosi vzdialili. Táto situácia vám pripadá ako boj s veternými mlynmi, no vidíte ju čiernejšie ako v skutočnosti je. Všetko sa dá do normálu akosi automaticky, vy len ostaňte úprimná a nesnažte sa proti nikomu bojovať.

Peniaze a práca

Ste svedomitá, a čo sa týka práce a z nej vyplývajúcej budúcnosti, snažíte sa vybudovať pevnú a dobre fungujúcu „firmu“. Nie vždy nám ale naše plány idú podľa predstáv, nedajte sa preto odradiť neúspechom, a ak máte dojem, že idete správnou cestou, urobte všetko preto, aby ste dosiahli svoj vytúžený cieľ. Peniaze tento mesiac určite vo veľkom nemíňajte, pravdepodobne vám vyskočia neočakávané výdaje. Ak sa ale objaví rozumná možnosť dlhodobej investície, nemali by ste otáľať.

Zdravie

Som zdravá ako rybička! Konečne prišiel mesiac, kedy si to budete môcť povedať aj vy. Žiadne zdravotné problémy vás nebudú trápiť, no to je výsledkom i vašej snahy vyriešiť komplikácie z minulosti. O svoje zdravie sa ale starajte aj naďalej, pretože prevencia je základ, ktorý nemôžete vynechať. Keďže prichádza zima, snažte sa prijímať čo najviac vitamínov. Pokiaľ máte možnosť, jedzte čo najviac čerstvého ovocia a zeleniny, do stravy zaraďte kvalitný včelí med.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)