Horoskop na október – Škorpión

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Oživte svoj vzťah a nečakajte, kedy sa na to podujme váš partner. Rozdúchajte povestnú iskru vo vzťahu, postačí vám i príjemná večera v peknej reštaurácii. Ak máte s partnerom radi prírodu a samotu, prospeje vám víkendový pobyt. Objavte znovu vašu vášeň a pripomeňte partnerovi, prečo ho tak veľmi milujete. Ak ste ale svoju polovičku ešte stále nestretli, nevyhýbajte sa verejným miestam a neuzatvárajte sa do seba. Každý má svoju spriaznenú dušu, ktorá niekedy príde vo chvíli, keď ju absolútne nečakáte.

Peniaze a práca

Užite si časy prosperity a úspechu, tento mesiac budete mať eso v rukáve. Nenechajte sa však opiť výnosmi a s peniazmi naložte rozumne. Vsadiť všetko do riskantnej investície nie je veľmi dobrý nápad a vám by sa to mohlo vypomstiť. Na pracovisku si dajte pozor na kolegu, ktorý by sa chcel po vašom chrbte vyšplhať vyššie. Sladké reči sú možno len zásterkou, ako odlákať vašu pozornosť.

 Zdravie

Chladné októbrové počasie vás možno zaskočí svojou silou a vy sa nevyhnete prechladnutiu alebo chrípke. Ak sa k tomu postavíte zodpovedne, za pár dní sa s ňou môžete rozlúčiť. Siahnite aj po výživových doplnkoch, chýbajú vám hlavne minerály, ktoré neprijímate v dostatočnom množstve zo stravy. Magnézium vám pomôže nie len s nočnými kŕčami, vďaka nemu sa budete cítiť sviežo a plná energie počas celého dňa.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)