Horoskop na október – Strelec


Láska a vzťahy

Aj keď ste narodená v znamení strelca, nedovoľte, aby si z vás niekto donekonečna strieľal. Vo vašom okolí je falošná osoba, ktorá sa hrá na dobrého priateľa, ide jej však len o vlastný prospech. Nedajte sa ale pohltiť snahou o pomstu, jednoducho také osoby vylúčte zo svojho života a ďalej sa venujte len ľuďom, ktorí za to stoja. Partner vás bude tento mesiac rozmaznávať a vy sa môžete cítiť ako skutočná princezná. Nabije vás to pozitívnou energiou a váš pocit spokojnosti z vás bude doslova žiariť.

Peniaze a práca

Ak máte v práci podozrenie, že niečo nie je v poriadku a dalo by sa to zmeniť k lepšiemu, nebojte sa o tom porozprávať so svojím nadriadeným. Ocení, že sa angažujete a chod firmy vám nie je ľahostajný. Finančne si môžete prilepšiť, pretože ste šikovná a pracovitá a vaše okolie o tom tiež nepochybuje. V práci rozhodne nepoľavujte, ani keď budete ocenená za excelentný výkon. Pozor by ste si mali dať pri podpisovaní zmlúv, kde by ste mohli prehliadnuť dôležité informácie.

Zdravie

Október vaše zdravie nejako obzvlášť nepotrápi. Ste si vedomá, že chladné počasie je zradné a robíte všetko preto, aby ste predišla nádche a prechladnutiu. Potrápiť vás môžu jedine kožné problémy, ktoré je potrebné riešiť zavčasu. Nebude to nič vážne za pár dní si na to ani len nespomeniete. Nezabúdajte na prevenciu a zbytočne sa nezaťažujte problémami, ktorých riešenie nie je vo vašej moci. Stres vám len uberá energiu, ktorú budete potrebovať.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov