Horoskop na október – Váhy

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Ak máte pocit krivdy alebo sa vám nezdá, že sa vaše plány plnia presne podľa vašich predstáv, nemajte hlavu v smútku. Tento mesiac je vám ako na mieru ušitý a vy sa budete cítiť skvele nielen v prítomnosti svojho partnera. Vzťahy, ktoré boli trošku pošramotené, sa napravia ani sa nenazdáte a vy budete môcť zabudnúť na starosti. Užívajte si chvíle s partnerom a tými, ktorých máte najradšej a hľaďte priamo do budúcnosti. Ak ste svoju lásku ešte nestretli, netrávte všetok čas jej hľadaním. Venujte sa i sebe a svojmu rozvoju, doprajte si kúsok pohody pri dobrej knihe, chutnej káve alebo relaxačnom kúpeli.

Peniaze a práca

Svoju prácu odvádzate tak dobre, že na pracovisku len ťažko nájdete konkurenciu. Nedajte sa preto odradiť alebo znechutiť negatívnymi rečami okolia a konajte podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Vaše výsledky vravia samé za seba a vy sa nepotrebujete doťahovať s ľuďmi, ktorí vedia oceniť len svoje úspechy. Nebojte sa plniť si svoje podnikateľské sny, pokojne skúste šťastenu aj pri kúpe žrebu alebo podaní lota. Máte veľkú šancu na nečakané finančné prilepšenie.

Zdravie

Október vám skutočne praje a vy sa aj po zdravotnej stránke budete cítiť skvele. Ani naďalej nezabúdajte na prevenciu a snažte sa prijať čo najviac vitamínov z čerstvého ovocia a zeleniny. Rozmaznávajte aj svoje telo a proti stresu zabojujte aj príjemnou formou relaxačného kúpeľa alebo uvoľňujúcej masáže. Hlavne myslite na oddych, aby ste sa vyhli prepracovanosti. Šálka teplého čaju pred spaním pohladí vaše zmysly a vy sa vyspíte do ružova.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)