Horoskop na október – Vodnár

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Partner sa vám akosi nepoznáva a neustále hľadáte zámienku mu niečo vytknúť. Príliš malá pozornosť z jeho strany alebo nedostatok prejavovanej nehy ale nemusí byť známkou ochladenia citov. Možno je vaša polovička len nadmerne vyčerpaná v práci alebo sa trápi problémami s rodinou. Buďte trpezlivá a chápavá, už v strede mesiaca sa vzťahy napravia a hádkami nič nevyriešite. Ak ste bez partnera, nechajte hľadanie nového objektu záujmu na neskôr a užívajte si slobodu. Tú predsa milujete nadovšetko.

Peniaze a práca

Akosi sa vám tých povinností v októbri nakopilo a vy neviete kam skôr. Nuž, ako ste si ustlali, tak budete mať. Neostáva nič iné, len sa s vervou pustiť do všetkých zameškaných úloh a práce, ktorú ste len presúvali z miesta na miesto. V tomto vám bude oporou najmä rodina, ktorá pri vás stojí, keď sa cítite vyčerpane a bez energie. Peniaze zbytočne nerozhadzujte, koncom mesiaca by sa vám mohli zísť pri investícii do istého podnikateľského plánu alebo splnenie skvelého nápadu.

Zdravie

Stále vám hrozí prechladnutie kvôli nedostatočnému obliekaniu. Aj keď sa nechcete vzdať pekných kúskov oblečenia a topánky, ktoré ste si kúpili ešte počas tepla, sa vám skvele hodia a sú pohodlné, uvedomte si, že je október. Od nôh prechladnete najrýchlejšie a problémy s močovými cestami by vás mohli potrápiť dosť dlho. Nezabudnite zahrievať organizmus teplým čajom a dostatkom fyzickej aktivity.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)