Horoskop na rok 2018 bude plný pozitívnych zmien! Rak stretne životného priateľa a Ryby narazia vo vzťahoch na bod mrazu

Monizz Horoskopy

Príchod nového roka so sebou vždy prináša aj veľa očakávaní. A zvedavosť je vlastnosť, ktorú sudičky nadelili do vienka každej poriadnej žene. Hviezdy nám vo všeobecnosti hovoria, že rok 2018 bude veľmi pozitívny a plný dobrých vecí.

pexels.com

Baran

Nové snahy a nové podnety – na toto budú mať ženy narodené v znamení barana šťastie. Nezáleží na tom, akej oblasti sa bude vaša snaha týkať. Prechod k novému bude pre vás pomerne bezproblémový. Budúci rok bude vaša energia tiecť pomerne neobmedzene a vám to dodá chuť cestovať, zabávať sa a tešiť sa zo života a z toho, čo prináša. Výborne!

pexels.com

Býk

V budúcom roku budú mať ženy narodené v znamení býka ohromné šťastie v rodinných záležitostiach. Aj tie vzťahy, ktoré ochladli, zrazu ožijú a veci sa dajú na správnu mieru. Aspoň čiastočne! Snažte sa preto a nepodceňujte silu energií, ktoré vás budú tlačiť k uzmiereniu aj proti vašej vôli. Prinesie vám to nečakaný úžitok.

pexels.com

Blíženci

V budúcom roku prídu blíženci k rozumu a prestanú hazardovať so svojim zdravím, vzťahmi alebo pracovnou pozíciou. Ako sa hovorí, pre vás prichádza rok spytovania svedomia, no nebojte sa, nepôjde o žiadnu sebatrýzeň. Práve naopak, poznanie vlastných chýb vám prinesie úľavu a chuť začať veci meniť k lepšiemu.

pexels.com

Rak

Vaša trochu uzavretá povaha si už dlhodobo pýta priateľstvo a pohladenie. A to príde práve v nasledujúcom roku a ruka v ruke s ním aj zmeny, ktoré budete trochu ťažšie znášať. Nemusíte sa však báť, pretože druhá polovica roka bude pre vás o to pozitívnejšia. Prídu nové výzvy a s nimi aj vaša chuť zdolať ich. Otvoríte sa svetu a nadviažete nové vzťahy.

pexels.com

Lev

Ešte viac lásky a ešte viac pozornosti – to čaká ľudí narodených v znamení leva v roku 2018. V prvej polovici roka budete veľmi rozvášnení a vo vašom živote plno nových výziev, na ktoré budete s radosťou a vervou odpovedať. V druhej polovici zhon trochu utíchne a vy si budete užívať už len dobrý pocit z toho, čo všetko ste v prvom polroku vykonali.

pexels.com

Panna

Posledné roky boli pre panny trochu stresujúce, ale práve prichádza prelom, ktorý prinesie nové začiatky. Vo vašom živote sa toho veľa zmení, je pravdepodobné, že vás to v mnohom ovplyvní a možno budete mať zo začiatku pocit, že ďalšie zmeny už nezvládnete. Nevešajte však hlavu, pretože pozitíva týchto zmien sa ukážu trochu neskôr – pravdepodobne až v druhej polovici. Buďte trpezliví!

pexels.com

Váhy

Pre váhy sa toho v novom roku veľa nezmení. Pozitívne chvíle ste zažívali aj počas tohto roka, a tak vás nový príval harmónie nijako nezaskočí, ale ani nerozruší. Všetko bude jednoducho na vašej strane, hviezdy vám to, zdá sa, prajú viac ako iným znameniam. Užívajte si to!

pexels.com

Škorpión

V roku 2018 dostanete príležitosť ukázať, čo sa vo vás ukrýva. A nielen ako v talentovanom a pracovitom človeku, ale najmä vo vašom vnútri! Nebojte sa ľuďom otvoriť aj napriek tomu, že vaša povaha vám to nechce dovoliť. Prekonajte samých seba a uvidíte, aké krásne pocity sa vo vás budú biť, keď zistíte, koľko ľudí vás začne mať oveľa radšej ako doteraz.

pexels.com

Strelec

Pre strelcov sa konečne skončil rok rozhodovaní a stanovovania si priorít. Konečne našli svoju cestu, ktorou by sa mali vydať. V novom roku sa optimizmus ešte zvýši. Budete na seba pyšní za to, čo ste dokázali a ako ste sa s osudom popasovali. Nestrácajte však hlavu, ešte vás môže všeličo potrápiť. Hlavná vec je ostať nohami na zemi a vážiť si to, čo ste urputne dosiahli.

pexels.com

Kozorožec

Vaša tvrdohlavosť vám dá zabrať aj v tomto roku. Budete mať pocit, že vás opustilo šťastie, no tieto ťažké chvíle sa razom zmenia, pretože hviezdy vám prajú veľa nových zmien, ktoré, chcete-nechcete, vašu tvrdohlavosť celkom zabijú. Teda aspoň na čas. Jednoducho sa budete musieť podriadiť vôli vyšších síl. Ale tešte sa! Budú to príjemné zmeny!

pexels.com

Vodnár

Vodnári budú mať v novom roku pocit nekonečného dostatku času. Všetko sa bude vyvíjať pomaly, no sľubne. Budete vyvíjať nenormálne úsilie, aby ste vo vašej rodine zabezpečili harmóniu a lásku a zároveň sa vám bude dariť aj v práci. Nepôjde to však ako po masle. Budete si to musieť doslova odmakať. Napriek tomu to bude stáť za to a vaša radosť bude nekonečná.

pexels.com

Ryby

Rybám sa bude v novom roku dariť najmä finančne. Aspoň v niečom, pretože vzťahy ostanú pravdepodobne na bode mrazu. Budete si musieť vybrať cestu, ako byť nezávislejší od svojich pocitov a bude to pre vás pomerne náročné. Radosť však budete mať aspoň z dobre vykonanej práce a z pochvaly, ktorú za ňu zinkasujete.

Pozri aj: Manželia sa fotili na tom istom mieste každý rok. Posledná fotografia, ktorú sa podarilo odfotiť však hovorí za všetko

zdroj: babskeveci.sk

0
Komentovať (0)