Horoskop na september – Baran


Láska a vzťahy

Ak plánujete bábätko alebo chcete vstúpiť do manželstva, mali by ste sa o tom čo najskôr s partnerom porozprávať. Možno sa bojíte, ako by prijal ďalší krok vo vzťahu a nechcete ho vystrašiť, no on to vníma podobne ako vy. Rodina si tento mesiac vyžiada viac vašej pozornosti, drobným výmenám názorov sa pravdepodobne nevyhnete. Konflikty sa však veľmi rýchlo urovnajú. Objekt vášho záujmu, po ktorom už dlhšie pokukujete si vás konečne všimne a začne sa nová etapa vášho života. Máte sa na čo tešiť.

Peniaze a práca

Cítite sa vo svojej práci skutočne šťastná a baví vás to, čo robíte? Ak máte dojem, že máte i naviac a mrháte svojím talentom, asi by ste mali zvážiť zmenu profesie. Aj keď je finančné ohodnotenie dobré, má cenu sa venovať niečomu, čo vás nenapĺňa? Ako blesk z jasného neba sa môže objaviť pracovná ponuka od vášho známeho, po ktorej ste stále túžili. Využite ju, kým je čas, aby ste neskôr váhanie nemuseli ľutovať. Ste veľmi šikovná a pracovitá, tak prečo to nevyužiť?

Zdravie

V poslednej dobe zanedbávate svoje zdravie a nereagujete na signály, ktoré vám telo vysiela. Ak sa vám niečo nepozdáva, mali by ste okamžite navštíviť odborníka. Aj príjemná masáž alebo relax v bazéne či v saune vám urobí veľmi dobre a nabije vás novou energiou. Všetka starostlivosť, ktorú svojmu telu venujete sa vám niekoľkonásobne vráti. Je na čase myslieť aj na seba a nie večne len na okolie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov