Horoskop na september – Býk


Láska a vzťahy

S partnerom ste dlho budovali silný a zmysluplný vzťah na pevných základoch, nepokazte si to nezmyselnými hádkami alebo výčitkami. Nerobte unáhlené rozhodnutia a ak máte so svojou polovičkou problémy, nemusí to nutne znamenať koniec vzťahu. Komunikácia a odhodlanie bojovať z vašu lásku, ktorá je skutočná je to najdôležitejšie. Majte na pamäti, že po každej búrke príde slnko. Ak ste nezadaná a pokukujete po novej spoločnosti, nenáhlite sa a nenechajte sa zlákať na medové motúzy.

Peniaze a práca

Ak má váš nadriadený výhrady a nepozdávajú sa mu vaše výsledky práce, nesnažte sa za každú cenu hádať. Pokojne si vypočujte jeho názor a snažte si situáciu prezrieť aj z jeho uhla pohľadu, len tak dospejete ku kompromisu, ktorý uspokojí oba strany. Finančne by ste si mohli prilepšiť vďaka krátkodobej „brigáde“, ktorá vám bola ponúknutá. Neodmietajte to. Aj keď sa to nezdá, práca vás bude nesmierne baviť a naberiete množstvo skúseností.

Zdravie

Septembrový vietor by vás mohol prekvapiť a pripísať vám na konto nádchu alebo prechladnutie. Nedajte sa oklamať slnkom, ktorého lúče už nie sú také hrejivé a chladné večery by ste nemali podceňovať. Inak by ste si koledovali aj o nepríjemný zápal močových ciest, ktorý býva často záležitosťou s dlhým časom liečby. Večer si doprajte bylinné čaje a stavte na prevenciu. Každý deň si nájdite aspoň zopár minút na cvičenie. Okrem lepšej postavy vám prinesie aj zlepšenie nálady.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov