Horoskop na september – Kozorožec


Láska a vzťahy

September si pre vás nachystal plný balík rôznych situácií. Vzťahy s partnerom ale i rodinou a priateľmi budú vyzerať ako aprílové počasie. Smiech budú striedať slzy a hnev naopak neskutočná radosť. Výhodou je však náprava starých krívd a vyriešenie problémov, ktoré bude prebiehať takmer bezbolestne. To, čo ste odkladali dlhé obdobie v septembri vyriešite šmahom ruky, aj keď si to možno vyžiada zopár vyronených sĺz. Negatívne situácie nebudú vyzerať ako hrôzostrašné búrky, prebehnú ako letné prehánky po ktorých sa objaví slnko a obloha vášho života bude znova jasná. Nezadané dámy čaká v závere mesiaca milé prekvapenie v podobe nového partnera.

Peniaze a práca

Práca vám v tomto mesiaci pôjde skutočne od ruky. Po lete ste načerpali nové sily a oddýchnutá si sadnete k povinnostiam s novým elánom. Aj váš zamestnávateľ si snahu všimne a patrične vás odmení. O peniaze nebude núdza a ak chcete rozbehnúť vlastné podnikanie, teraz je na to vhodná doba. Plánované zákazky by ste mali dokončiť čo najskôr, ak si chcete udržať dobrú povesť. V práci sa objaví nová kolegyňa, ktorá vám už od začiatku nesedí. Vaša dobre vyvinutá intuícia vás tento krát len varuje pred nečestnou osobou.

Zdravie

Choroby, ktoré sa na vás nalepili na konci augusta si so sebou prenesiete aj do nového mesiaca. Nemusíte sa báť, nejde o nič vážne, len menšie nepreliečené nádchy. Chorobu sa snažte vyležať, lebo sa s vami môže ťahať dosť dlho a určite si nechcete prihoršiť. Mali by ste dávať väčší dôraz na prevenciu a zvýšiť príjem vitamínov. Vášmu telu budú chýbať i minerály, čo sa môže prejaviť na oslabených vlasoch i nechtoch. Čerstvé ovocné šťavy a pestrá strava je základ.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov