Horoskop na september– Lev


Láska a vzťahy

Rozhodne sa tento mesiac nesnažte biť za !svoju pravdu“, nemusí sa vám to vyplatiť a z boja vyviaznete ako porazený. Blízkej osobe budete veľmi krivdiť, aj keď nechcene. Jej neskoršie priznanie vás bude veľmi bolieť a mohlo by trochu pošramotiť inak dobré vzťahy. Snažte sa preto načúvať viac, ako kedykoľvek predtým. Zdá sa vám, že pred vami partner niečo skrýva. Možno ho len niečo trápi a vy si signály, ktoré vysiela zle vysvetľujete. Skúste sa s ním o tom porozprávať, pravda aj tak vyjde najavo.

Peniaze a práca

Neustále sa snažíte ušetriť a na konci mesiaca vždy zistíte, že sa vám to nepodarilo. Aj keď nie ste večným bohémom, z času na čas si chcete dopriať potešenie. Vašim blízkym ho doprajete ešte viac a ani sa nenazdáte, číslo na účte rapídne klesne. Keď sa rozhodnete šetriť, robte to zodpovedne a vaša snaha prinesie vytúžené ovocie. Váš zamestnávateľ je nadmieru spokojný s vašou prácou a vaše pozitívne naladenie je bonusom, ktorý ocenia v každej práci.

Zdravie

Mali by ste vážne pouvažovať o zmene stravovacích návykov. Aby neostalo len pri uvažovaní, začnite sa stravovať zdravo a jedlo si starostlivo vyberajte. Nielen že sa zbavíte kilogramov, po čom túžite už dlhú dobu, uvidíte ako skvele sa zrazu budete cítiť. Prílev energie a pozitívnych pocitov vás prekvapí. Berte svoju životosprávu vážne a vaša kvalita života sa rapídne zlepší.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov