Horoskop na september – Panna


Láska a vzťahy

Váš nový partner nie je po vôli nikomu z vašich blízkych alebo priateľov. Vy ale nemusíte nikomu nič vysvetľovať, pretože vaše city navzájom sú čisté a úprimné a o to predsa vo vzťahu ide. Neprajníci budú všade stále a čím skôr sa s tým zmierite, tým skôr si budete môcť vydýchnuť. Ak hľadáte nevinný flirt, vedzte, že by vás mohol prekvapiť zvratom na seriózny vzťah. Aj keď nie ste pripravená, nechajte tomu voľný priebeh a rozhodne sa z toho nesnažte za každú cenu vycúvať. Mohli by ste sa vzdať lásky na celý život len kvôli svojmu strachu.

Peniaze a práca

Tento mesiac nad vami visí hrozba neuváženej investície peňazí. Či už ide o podomových predajcov, produkty z reklamných letákov alebo „skvelé odporúčania“ na tovar od známych, poriadne si kúpu premyslite. Skvelé marketingové ťahy predajcu by vás mohli pomýliť a ostane vám len mačka vo vreci a nízke bankové konto. V práci môžete trochu zvoľniť tempo a ušetrený čas venovať rodine. Nemusíte si brať nadčasy, prácu si radšej starostlivo naplánujte a robte ju efektívne.

Zdravie

V septembri vás zrejme potrápia zuby. Ak neustále odkladáte zubnú prehliadku, je ten najvyšší čas. Pravdepodobne sa budú k slovu hlásiť staré nedoriešené bolesti, ktoré ste pretrpeli vďaka liekom, no na pomoc u odborníka ste nakoniec zabudli. Takto sa so zdravým neoplatí zahrávať a v prípade ťažkostí by ste ich mali zodpovedne riešiť ihneď, ako sa objavia. Pomôže vám i prírodná lekáreň, ústa si kloktajte bylinnou zmesou. Je to tiež výborná prevencia.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov